O mně

Kdo jsem

Právě se díváte na e-shop, který patří jednomu velkému Apple fanouškovi. Jmenuji se Jaroslav a už si ani přesně nepamatuji, kdy jsem se s iPhony seznámil. Vím, že už to je hodně dávno a že to byla důležitá chvíle. Zjistil jsem, že Apple je značka, která vydrží. Je to záruka kvality. Neříkám to jenom já, ale i celá naše rodina.

Co bych to byl za prodejce, kdyby iPhony neměli všichni okolo mě. I doma jsme zkrátka Jabkoví příznivci a iMessage u nás umí posílat i babička.

 

Proč mě Apple baví

iPhony i MacBooky mám rád. Líbí se mi jejich čistý design, nikde nic nepřebývá ani nechybí. Prostě krása v jednoduchosti.

A jak už jsem říkal - když si koupíte Apple, víte, že to prostě bude dobře fungovat. Žádné sekání nebo zamrzávání systému. Žádné bojování s viry, ať už na mobilech nebo počítačích.

 

Co na e-shopu Jabkobazar.cz najdete

Moc dobře vím, že kupovat nové Apple výrobky je hodně drahá legrace. Takže proč utrácet víc? Když si koupíte bazarový iPhone, nemusíte se bát, že se vám za chvíli pokazí. Většinou dokáže sloužit dlouhé roky. Proto jsem se rozhodl založit tento e-shop, Jabkobazar.cz.

Najdete na něm Apple zboží, které je sice označené jako bazarové, ale často se jedná o elektroniku, kterou někdo používal úplně minimálně. Třeba ji jen vybalil z krabičky a zase vrátil. Protože zjistil, že mu z nějakého důvodu nevyhovuje, nebo ho prostě po krátké chvilce omrzela.

 

Každý iPhone osobně zkontroluji

Takové iPhony najdete i tady na e-shopu. Každý z nich má jiný příběh, ale můžete počítat s tím, že jeden do jednoho mi projde pod rukama. Samozřejmě se na mém bazaru objeví i starší kousky, které už mají něco za sebou. Ale nemusíte se bát ani v tomto případě. Vždycky zkontroluji, zda všechno funguje a až poté zboží nabízím dál.

Nejsem velká firma, ani velký obchod. Jsem hlavně Apple fanoušek, kterého iPhony baví. Proto se můžete spolehnout na to, že s vámi budu jednat osobně a férově. A že vždycky budete vědět, s kým mluvíte - se mnou

 

Že Applu nerozumíte? Poradím vám

Pokud jsou pro vás výrobky značky Apple velká neznámá, ale přesto je chcete zkusit, nemusíte se bát. Pokud se dohodneme na osobním setkání, rád vám vysvětlím základy, jak s iPhony, případně MacBooky, pracovat.

 

Máte otázky? Ptejte se

Pokud budete mít nějaké otázky, napište mi e-amil nebo zavolejte. Rád odpovím. Mějte hezký den a ať vám Jabka koupená nejenom na tomto e-shopu dlouho a dobře slouží.

Majitel e-shopu Jabkobazar.cz

Jaroslav Jakub